Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie
Sitemap


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Zoner Photo Studio Pro 15 0 8 (x32/x64)[PL] [Serial]
Dodał:  8fd415bf
Data: 08-11-2018
Rozmiar: 60.16 MB
Seed: 8
Peer: 3
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 1
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 23:06:22OPIS:
"Zoner Photo Studio to program dla każdego posiadacza cyfrowych zdjęć, zarówno dla profesjonalisty, jak i dla amatora. Program dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej, łącznie z bogatym tekstem pomocy.

Jest czymś więcej, niż tylko edytorem i menadżerem zdjęć. Można tu znaleźć łatwą edycję, ale również pokazy slajdów, generowanie DVD, sortowanie, narzędzia twórcze, tworzenie pocztówek, kalendarzy, udostępnianie na serwisach społecznościowych, stronach www, zdjęcia 3D, HDR, i wszystko, co potrzebne do pracy ze zdjęciami.

Zoner będzie przydatny na każdym etapie kontaktu ze zdjęciami i w każdej fotoopowieści, od pobrania z aparatu, karty pamięci, skanera, poprzez edycję, retusz, zarządzenie zdjęciami, pracę ze zdjęciami RAW, tworzenie kompozycji, współdzielenie.

Za pomocą suwaków na pasku bocznym edytora, można szybko skorygować ekspozycję, rozjaśnić cienie, przyciemnić prześwietlone obszary. Ustalić nowe punkty czerni i bieli, zmienić temperaturę barw, odcień, nasycenie, klarowność itp, uzyskać zupełnie inne strefy kolorów przesuwając ciągnąć krzywą tonalną. Można także skorzystać z gotowych szybkich filtrów na pasku bocznym lub całej gamy efektów w menu, wyretuszować zdjęcie usuwając zbędne elementy za pomocą narzędzia klonowania, pędzla naprawczego, lub wypełnienia otoczeniem, stworzyć kalendarze ze wybranych zdjęć, pocztówki, dodać ramki, utworzyć puzzle, także połączyć zdjęcia w panoramę, zdjęcie 3D, pracować na zdjęciach RAW i przetwarzać je do wynikowych formatów."

homepage: http://www.zoner.com

Screeny:

http://i.postimg.cc/G3j8M6FQ/Screen.jpg

http://i.postimg.cc/MKKcgtt8/Screen1.jpg

DETALE TORRENTA:[ ]
PodziękowaniaNikt jeszcze nie podziękował.
 
Komentarze